Filmoteka 2018r

Jak co roku przychodzę do was z zestawieniem filmów,które obejrzałam. Wiem,że lubicie te posty i często oglądacie to co ja,więc tym bardziej nie może zabraknąć tego wpisu i jest to pierwszy post w 2019r :)


2018r nie był zbyt obfity w filmy.Rzadko oglądam telewizję praktycznie w ogóle,a w internecie jakoś nie lubię. Kiedyś potrafiłam siedzieć wlepiona w monitor komputera do 3 nad ranem bo lubiłam od czasu do czasu coś pooglądać.Obecnie gdy już obejrzę jakiś film to jest dla mnie wielkie święto :)
Zastanawiałam się czy publikować ten wpis,ponieważ filmów jest na prawdę kilka, w porównaniu do poprzednich lat to nie ma zbyt czym się chwalić, ale coś tam udało mi się przejrzeć więc zapraszam na tradycyjny,coroczny zbiór obejrzanych filmów w 2018roku :)

Filmów jest tylko 12 co daje jeden film w miesiącu :) śmieszny wynik i jak do tej pory najmniejszy,ale za to myślę,że ciekawe tytuły:)

Więc po kolei wszystkie tytuły w kolejności losowej bez przydzielonej hierarchii:

1. Botoks
2.Kobiety Mafii
3.Plagi Breslau
4.Listy do M 3
5.Kler
6.Planeta Singli
7.Mały Książe
9.Siostry Magdalenki
10.Tajemnice Lasu
11.7 rzeczy,których nie wiecie o facetach
12. Opowieści PodręcznejZ całej 12-stki najbardziej podobały mi się "Planeta Singli" i z chęcią obejrzę drugą część :) i "Mały Książe" -płakałam na tej bajce jak szalona, oglądałam ją późnym wieczorem bo nie mogłam zasnąć więc włączyłam na telefonie i tak mnie wzruszyła niesamowicie,że polecam obejrzeć każdemu.Choć wolę książkę,to bajka jest równie przyjemna :)

Jeszcze wspomnę o serialu "Opowieść Podręcznej" oglądałam go na Showmax ale na zalukaj i netflixie też jest dostępny. Powiem wam,że to dziwny temat ale jakby się głębiej zastanowić to można by stwierdzić,że nasz świat powoli zaczyna tak wyglądać i to jest dla mnie najbardziej niepokojące. Nie będę polecała tego serialu sami zdecydujcie czy chcecie zobaczyć jak żyją i do czego są potrzebne "podręczne". Nie mogłam przez niego przebrnąć, i z każdym odcinkiem biłam się z myślami czy aby na pewno obejrzeć.Ale to nie koniec bo wiosną ma się ukazać kolejny trzeci sezon.

Jak widać rok 2018 był bardzo ubogi w filmy, ponieważ tak jak wspomniałam nie oglądam telewizji.A jeśli to robię to bardzo bardzo rzadko.Ale nic straconego bo odsyłam was do filmotek z poprzednich lat ,gdzie na pewno znajdziecie coś ciekawego :)

2013 
2015 
2016 
2017 

To już wszystko i aż wszystko :) Jeśli znacie jakiś warty uwagi film to podzielcie się w komentarzu a na pewno obejrzę i obiecuję,że w tym roku będę oglądała więcej filmów :)
A może i nawet w końcu nadrobię książki? I zastanawiam się poważnie nad zakupem czytnika e-booków ,być może to będzie dobry krok do przodu?
P.S zdjęcia pochodzą z strony filmweb.pl

Pozdrawiam was serdecznie i ściskam mocno 
A także witam was w Nowym Roku :)

lawendowa MKomentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy