kup dziś zapłać później...

Wyobraź sobie,że trwa właśnie super promocja a w twoim portfelu pustki..ogarnia Cię panika i złość bo chęć posiadania jest większa niż puste konto i portfel,na szczęście jest na to świetne rozwiązanie....


Podobno mówi się,że butów i torebek nigdy dość i ja się z tym w pełni identyfikuję.Uważam,że kobieta powinna mieć podstawowe minimum  :) Na zakupy wybieram materiałowe torby z nadrukiem z prostych powodów,są  ładne,wielokrotnego użytku i eko,natomiast na wyjścia czy wyjazdy do miasta najlepiej sprawdzą się klasyczne torebki.Przeważnie sięgam po minimalistyczne wzory ,które pasują do wszystkiego choć przyznam,że czasami skuszę się na coś szalonego :)

Ale wracając do tematu zakupów, pewnie nie raz miałaś taką sytuację,że chcesz co kupić bo akurat jest w super cenie ale nie masz kasy więc  od razu wpadasz w złość bo akurat dziś musiała pojawić się ta promocja.
Na szczęście już nie musisz się martwić,ponieważ coraz więcej sklepów oferuje opcję płatności za zakupy paypo, czyli kup dziś zapłać za 21 dni. Prawda,że super opcja?
Chcesz nowe buty kupujesz,chcesz nową torebkę kupujesz i tak można by kupować bez końca :D:D
 Uwielbiam tą możliwość i coraz częściej z niej korzystam. Ostatnio kupiłam piękne torebki na promocji w Wittchen i zapłacę za nie dopiero za 21 dni.

Więc jak tu nie kupić kolejnej super torebki,kiedy internet daje takie możliwości? Oczywiście wszystko z rozsądkiem bo opcja kusi bardzo

Cieszy mnie to,że już takie sklepy jak np. Top Secret czy Wittchen, mają opcję paypo i oby tych sklepów było coraz więcej.
Był taki czas kiedy mówiło się,że "luksus" na raty jest passe i wszyscy go krytykowali a ja uważam,że taka funkcja płatności z późniejszym terminem lub nawet na raty daje możliwość dotarcia do większego grona odbiorców i jest świetnym rozwiązaniem.Nie każdego stać zapłacić gotówką za torebkę wartą np. 300zł.
Kupowanie czegoś na raty nie powinno być wstydem bo tu nie chodzi o to w jaki sposób zapłaciliśmy ale co zdobyliśmy. Dla jednego torebka jest tylko kolejną na półce a dla drugiego to najcenniejsza rzecz jaką ma i z tą myślą was zostawiam

Kupujcie dziś i płaćcie później bo każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu :)

P.S dlaczego mówię głównie o torebkach?Bo zakochałam się na nowo w Wittchen i uwielbiam ich wyroby,które są doskonale wykonane.Świetna jakość w rozsądnej cenie.A że ostatnio była promocja więc żal było nie skorzystać .Stąd także ten post,ponieważ kupiłam je z opcją odroczonej płatności i chciałam was o tym poinformować,bo zdaję sobię sprawę,że nie każdy o tym wie i mam nadzieję,że ten post wam się przyda

pozdrawiam
lawendowa M

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy