Kolczyki idealne na każdą okazję-przegląd

Z biżuterią jest tak,że trzeba ją odpowiednio dobrać,musi być ona spójna z naszym strojem i okazją.Choć od reguły są zawsze wyjątki...

Wielkie błyszczące naszyjniki nie zawsze są dobrym wyborem za to piękne kolczyki podkreślą kobiecość i dodadzą pewności siebie...Obecnie jest tak wielki wybór biżuterii,możemy przebierać do woli i kupić te najlepsze.
Przyznam szczerze,że kolczyki są biżuterią po którą sięgam najczęściej i mam ich wiele.
Decydując się na założenie biżuterii z błyskiem od razu jesteśmy nastawieni na dostosowanie do niej naszego ubioru bo przecież dresy i  świecidełka to nie najlepsze połączenie.

Podobno kolczyki to jedna z najstarszych ozdób.Udokumentowana historia kolczyka sięga IV tysiąclecia p.n.e i co ciekawe jako pierwsi nosi je mężczyźni.

W tym poście natomiast wspólnie obejrzymy kilka ciekawych modeli Swarovski.
Firma Swarovski wywodzi się z Austrii i zasłynęła wyrobami z szlifowanego szkła.
Kolczyki Swarovski wyróżniają się wspomnianym słynnym szlifem cyrkonii,imitującym szlachetne kamienie,dzięki temu są wyjątkowe i piękne a do tego przystępne cenowo.
Więc teraz zobaczcie jakie cuda można dostać:

Pięknie się mienią i w rzeczywistości wyglądają nieziemsko. Są doskonałym wyborem na każdą okazję więc śmiało możecie je zakładać.
 Kolczyków jak butów nigdy dość więc kupując nową parę nie miejcie wyrzutów sumienia:)

Poza tym kolczyki to świetny pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku,więc jeśli nie wiecie co podarować to sprawa rozwiązana.

Pozdrawiam
lawendowa M
Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy