Nie dla faceta cycki...

Duży biust dla mężczyzn zawsze był wyznacznikiem atrakcyjności kobiety. Nie od dziś wiadomo,że faceci kolokwialnie mówiąc "ślinią się" na widok ładnych piersi w dużym rozmiarze...

 

Nie wiem skąd ten kult sexualności biustu kobiet. Ale pewna kobieta powiedziała mi kiedyś mądre słowa:"cycki są dla dzieci nie dla faceta" i właściwie tak jest.
Piersi nie zostały stworzone po to aby mężczyzna miał frajdę,piersi są potrzebne aby zapewnić dziecku pokarm i tak było od zawsze.
Ssaki po to mają piersi aby wykarmić swoje potomstwo. Więc dlaczego tak gonimy za tym aby nasze cycki były jędrne ,ładne i duże i przez to będące obiektem seksualnym?
Spory biust to również spore obciążenie  dla kręgosłupa,ale nad tym nikt się nie zastanawia.Nikt nie pyta czy bolą cię łopatki.Bo jakby nie było pokaźnych rozmiarów piersi trochę ważą i my te "ciężarki" musimy nosić.
Ubrania też wcale nie łatwo kupić, co z tego że nosisz rozmiar "M" skoro przez to ,że masz spory biust musisz kupić bluzkę dwa rozmiary większą bo najzwyczajniej się nie mieścisz...
Z grawitacją nie wygramy, ona i tak zrobi swoje,owszem można sobie ujędrnić tu i tam ale nic nie jest na wieczność.
Jesteśmy bombardowani z każdej strony cyckami jako obiektami sexualnymi. W sklepie z materiałami budowlanymi nie ma reklam np. blachy dachowej na której jest facet, na plakacie jest przeciętna pani z wystawionymi cycami bo przecież to mężczyźni w większości kupują materiały budowlane więc reklamować je muszą gołe cycki dla zachęty,bo oczywiste jest,że lepiej się sprzeda,w końcu faceci to wzrokowcy.
Nie rozumiem tego i zawsze mnie to irytuje w takich sklepach,gdzie kategoria sprzedawanych rzeczy nijak się ma do kobiecości.

 Rozumiem jeśli kobieta nie ma w ogóle piersi i sobie je powiększa ale nie rozumiem jeśli kobieta ma spory biust i ładuje sobie implanty żeby mieć jeszcze większy...
Ciekawa jestem waszego zdania...żeby nie było,niech każdy robi z swoim ciałem co chce,powiększa,pomniejsza ujędrnia i co tam tylko jeszcze można :) Wasze ciało ,wasz wybór a ja jak zawsze wyraziłam swoje skromne zdanie bo akurat tak mnie naszło :)
A pozostając w temacie piersi nie ważne jakie czy małe czy duże pamiętajcie aby badać je regularnie i kontrolować swoje ciało.
Pozdrawiam
lawendowa M

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy