Biżuteria prezentem dla dzieci.Czy to dobry pomysł?

Coraz częściej jako prezent na uroczystości "dziecięce" wybieramy biżuterię. Czy to dobry pomysł,który się sprawdza?


Prezenty dla dzieci można dawać nawet bez okazji,ale na większe i bardziej uroczyste wydarzenia oprócz złotówek w kopercie warto dodać również coś bardziej osobistego co zostanie na dłużej,np.biżuteria.
Gdy ja miałam Komunię Świętą dostałam złote kolczyki,które gdybym nie zgubiła miałabym do dziś to pamiątka na całe życie(chyba,że tak jak ja zaprzepaścicie:)) Dziś kiedy mamy takie czasy gdzie na każdą okazję dajemy pieniądze bo to najprostszy sposób choć nie do końca dobry,przynajmniej ja tak uważam.Dobrze jest dać coś,co tak jak wspominałam będzie pamiątką przez długi czas.Pieniądze się wyda i nie zostanie nic oprócz pierdołek,które kupimy a np.kolczyki  czy łańcuszek kobieta nosi całe życie!

Dlatego uważam,że biżuteria jako prezent na chrzest , komunię, 18-ste urodziny jest świetnym rozwiązaniem.
Zapytacie pewnie co można kupić tak małemu dziecku np. na chrzest? a no można. Dziecko wyrośnie i za moment będzie nosiło piękne złote kolczyki albo naszyjnik.

Pokaże wam jak piękne rzeczy można obecnie kupić:


Sama nie tak dawno stałam przed problemem co kupić ? Wiem jak ciężko jest zdecydować się na coś konkretnego bo wybór jest ogromny ,ale zawsze powtarzam że najlepsze są najprostsze rozwiązania. więc łańcuszek z medalikiem to prezent "unisex" dla chłopca i dziewczynki.Dodatkowo możecie wygrawerować coś z tyłu i macie spersonalizowany prezent idealny :)
Moi synowie otrzymali na chrzciny starszy bransoletkę z grawerem a młodszy medalik i łańcuszek. Na razie mam wszystko schowane ale gdy przyjdzie odpowiedni moment dam im żeby nosili swoje pamiątki przy sobie :)

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

pozdrawiam
lawendowa M

Komentarze

  1. Ja uważam, że np.. Na Pierwszą Komunię Świętą biżuteria jako prezent to strzał w 10! My naszej córce kupiliśmy kolczyki z perłami w sklepie Gemapolis.pl. Taką biżuterię będzie mieć na lata, a mało kto ma prawdziwe perły. Nie jesteśmy za tym, aby dzieciom na Komunię kupować laptopa, Play Station czy co gorsza Quada. To uroczystość religijna i chodzi o to, aby była pamiątka po tak wyjątkowym wydarzeniu. Córeczka zadowolona z kolczyków oglądała je długo. W przyszłości na pewno również z nich skorzysta :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za waszą obecność :) Cieszę,się że jesteście ze mną, więc zostawicie coś po sobie abym mogła was poznać :)

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy