Environ serum z peptydami

Pierwszy post w nowym roku zaczynam od konkretów a mianowicie serum, które mocno wpłynęło na poprawę w kondycji mojej cery.  Produkt rodem z Kapsztadu..

environ focus care youth serum

 
Podstawowe kroki w mojej pielęgnacji zawsze uwzględniają serum, to jeden z istotnych "składników" mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.
Przez ostatni czas stosowałam serum Environ, które niesamowicie pozytywnie wpłynęło na poprawę jakości mojej cery.

Marka Environ wywodzi się z Kapsztadu, jest pierwszą na świecie firmą kosmetyczną, której produkty posiadają właściwości farmaceutyczne. Produkty powstają w najnowocześniejszych laboratoriach pod okiem specjalistów. Więc otrzymujecie produkt, który jest stworzony wg. przemyślanego planu, tutaj nie ma dzieła przypadku a naukowa wiedza.  Markę stworzył chirurg plastyk i kardiolog. Filozofią marki jest ochrona  naszej skóry przed zewnętrznymi czynnikami.

Sam opis marki bardzo mocno skłonił mnie w kierunku tych produktów i to co obiecuje producent pokrywa się z tym co otrzymujemy.

Serum na noc Focus Care Youth + zamknięte jest w poręcznym opakowaniu z pompką airless, dzięki temu do środka nie dostaje się powietrze z zewnątrz i produkt nie traci swoich właściwości.

Konsystencja mnie mocno zdziwiła bo po takim składzie spodziewałam się czegoś "cięższego" a tutaj dostajemy lekką jak poranna rosa żelową konsystencje, która szybo się wchłania i pozostawia uczucie świeżości.
Formuła choć niepozorna to naszpikowana jest po same brzegi tym co najlepsze dla skóry:
  • kompleks malachitu-miedziowy
  • neurophroline-neuropeptyd z ekstraktu dzikiego indygo, poprawia znacząco koloryt skóry, co zostało udowodnione wieloma badaniami
  • argireline amplified- peptyd w "nowej odsłonie" o jeszcze lepszym działaniu niż argirelina, którą znamy. Rozluźnia mięśnie, zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych. Minimalizuje starzenie się we wszystkich warstwach skóry
  • matrixyl morphomics- również ma potwierdzone naukowo działanie, wpływa na wygląd naszej twarzy stymulując wygląd pionowych linii w obrębie twarzy. Stymuluje produkcje i dojrzewanie włókien kolagenowych.

Jak widać skład ma zachwycający a co istotne i mocno to podkreślam : potwierdzony naukowo!

 


Produkt stosujemy na noc.

 Powiem, wam że niewiele się po nim spodziewałam. Byłam przekonana, że to kolejny produkt którego cena nie jest równoznaczna z działaniem. Jak bardzo się myliłam😁

To jak działa nawet trudno jest mi nazwać, bo moja twarz stała się lepsza, ładniejsza? nie wiem jakich słów użyć aby opisać dosadnie stan cery. Niepozorne żelowe serum, stało się "świętym graalem" mojej pielęgnacji.  Serum wg. opisu producenta miało sprawić, że twarz stanie się pogodna i mogę przyznać, że tak właśnie jest.

Serum obecnie jest w promocji, kupicie je w sklepie 4skin.pl

 

❤❤❤

Do następnego!

M 

Komentarze

  1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Chętnie przetestuję to serum. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za waszą obecność :) Cieszę,się że jesteście ze mną, więc zostawicie coś po sobie abym mogła was poznać :)

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy