Filmy,które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój

Już za moment święta więc powoli czas wprowadzać tą magiczną atmosferę.A najlepiej zrobić to przy klimatycznym filmie i dziś mam dla was trzy świąteczne propozycje


Filmy potrafią fajnie "nastroić" i dają klimat o ile są odpowiednie a Święta to taki czas kiedy powinniśmy być pozytywni,szczęśliwi i otwarci.Ja wierzę w te wszystkie "magiczne" rzeczy i cuda,które tylko w tym czasie mogą wydarzyć i wierzę w ludzi,wiem że to taki wyjątkowy czas,w którym trzeba okazać trochę serca...<3
Wiem jest pełno filmów w klimacie świąt zaczynając od flagowego Kevina,który stał się już tradycją po  nasze rodzime produkcje.
I właśnie od polskiego filmu zacznę
LISTY DO M.

listy do m 3
 To zdecydowanie moja najlepsza seria świąteczna. Lubię pierwszą i drugą część,choć trzecia nie jest zła to dwie pierwsze uważam za najlepsze. Zawsze się na nim wzruszam bo są i takie momenty ale też potrafi rozbawić. Fajny,lekki i przyjemny.Polecam kto nie oglądał niech koniecznie nadrobi.
Online możecie pooglądać na player.pl lub vod za niewielką opłatą (ja tak robiłam)

HOLIDAY


Na pewno znacie "Holiday",kto by go nie oglądał.Prosty i miły,ma swój klimat.Dom,w którym zamieszkała Amanda jest totalnie w świątecznym stylu, jak sama to określiła "idylliczny". Film stary bo z 2006r ale fajny umilacz do tego Jude Law,którego bardzo lubię :)

 CICHA NOC


Ten film jest piękny, o ile można tak powiedzieć. Prosta historia,która skłania do refleksji. Nieco wojenny ale nie zrażajcie się bo akcja toczy w roku 1944. Mam wrażenie,że jest mało znany i szkoda,że rzadko można go obejrzeć w telewizji. Gdybym miała wybierać to wolałabym aby w święta telewizja puszczała takie filmy a nie Kevina,którego znamy już na pamięć.

To by było na tyle, jeśli znacie fajne świąteczne filmy to podzielcie się ze mną w komentarzu a chętnie je obejrzę:)

P.S Jutro jadę po choinkę :) Cieszę,się jak dziecko i mam nadzieję,że uda mi się kupić tą wymarzoną,chciałabym w tym roku żywą bo już znudziły mi się te sztuczne,które są za każdym razem.

Pozdrawiam
lawendowa M

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy