Nowy trend liście zamiast kwiatów?

Na wszystko przychodzi czas na nową erę liści w każdym zakątku internetu również,ale liście mają swoje odrodzenie nie tylko w sieci...coraz częściej Panny Młode decydują się na trend bukietu ślubnego z liści i nie chodzi tutaj o te z lipy czy klonu:D

 

"zielone" bukiety to podobno trend tego roku i kolejnych lat,znawcy twierdzą że jest to uniwersalny pomysł na bukiet nie tylko do ślubu a jak wiadomo uniwersalizm zawsze się sprawdza i często po niego sięgamy.

Przeglądając inspiracje muszę przyznać,że motyw dobrze skomponowanej mieszanki liści potrafi zrobić wrażenie i to spore.Niejednokrotnie spotkałam się z opinią,że"bukiety z liści są piękniejsze od tych kwiatowych"i może i coś w tym jest.
Panie które decydują się na taki element przeważnie obierają aranżację wesela w stylu"pinteresta i instagrama"czyli lekki,eteryczny styl-koronki,boho,sznurki,surowe drewno i pełno zieleni i wianki na głowie.Czujecie ten klimat?
 Główną rolę odgrywa tutaj prostota i minimalizm,które razem dają przepiękny efekt.

Najczęściej wybieranymi roślinami do bukietów z liści są:
monstera,eukaliptus,paproć,mirt,ruskus,bluszcz,sukulenty(rojniki), zioła( rozmaryn,) 
 Przyznajcie,że są bardzo imponujące i nie tylko dla odważnych. Jak wam się podobają "zielone wiązanki"? wybrałybyście dla siebie taki bukiet?

zdjęcia pochodzą z strony :bridelle.pl oraz google i pinterest :)

Pozdrawiam 
lawendowa M


Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy