HAIRLUST - świadoma pielęgnacja włosów

Włosy to dla mnie temat mocno poboczny. Nie zwracam uwagi jakich produktów używam. Szampon ma myć a odżywka odżywiać i taka jest moja filozofia pielęgnacji włosów😁 Na szczęście są marki, które oferują gotowe zestawy do kompleksowej pielęgnacji włosów i o takiej marce dziś poczytacie!HAIRLUST

To marka o Duńskich korzeniach. Stawiają na jakość ale równie mocny nacisk na wpływ marki na środowisko.

Marka jest wegańska, certyfikowana, z najlepiej wyselekcjonowanych składników.

Oferuje szeroki wachlarz produktów do każdego typu włosów. JA miałam przyjemność testować zestaw niebieski- nawilżający.

Hairlust

W zestawie "niebieskim" znajduje się 5 produktów! Obecnie trwa promocja na BF więc możecie kupić każdy zestaw w bardzo korzystnej cenie!❤ A co ciekawe możecie kupować produkty w subskrypcji i wtedy jest jeszcze taniej!

💙odżywczy, wygładzający olejek do włosów

💙maska w formie olejku do stosowanie przed umyciem włosów. J abym powiedziała, że to bardziej produkt do olejowania. Olejek w formie stałej. Ciekawy produkt

💙klasyczna maska nawilżająca-mój ulubiony produkt z całej serii

💙szampon i odżywka

Każdy z produktów uzupełnia się wzajemnie tworząc spójną pielęgnację włosów. Dla osób takich jak to super rozwiązanie bo mam wszystko czego mi potrzeba.

Produkty są lekkie, spełniają swoją funkcję nie ma co oczekiwać cudów i ponadprzeciętności ale są to na pewno dobre produkty do włosów.

Marka wcześniej mi nie znana, więc z chęcią testowałam i robię to nadal.

Jedyna moja uwaga to aby uważać z ilością olejku nakładanego na włosy bo może obciążać. Im mniej tym lepiej. Nie jest to produkt, który wchłania się w włosy a pozostaje na ich powierzchni więc zbyt duża ilość po prostu zrobi wam przysłowiowe "kluchy" a tego chcemy uniknąć.

Czy polecam? Jakoś specjalnie nie. Filozofia marki bardzo jest mi bliska i fajnie, że są świadomym producentem. Natomiast efektu wow nie było. Włosy po użyciu są umyte, wypielęgnowane tak jak powinny być. No może bardziej wygładzone.

To jest moja opinia, dla mnie szampon cudów nie zrobi. Maski i odżywka też nie zadziałały cudownie i nie stworzyły tafli na włosach.

Jeśli ważne są dla was wartości jakie marka prezentuje i chcecie je wspierać to polecam. Bo pod tym względem się nie zawiedziecie. Jeśli lubicie testować nowości i chcecie poznać ciekawą firmę to polecam bo asortyment mają ciekawy.

Nie wiem jak pozostałe produkty, niebieska seria jest poprawna bardzo i tyle mogę powiedzieć.


Produkty otrzymałam do przetestowania od marki Hairlust!

Do następnego!

M.Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy