Totalnie matowy spf 4skin.pl

Ochrona naszej twarzy przed szkodliwym promieniowaniem jest tematem szeroko omawianym. Coraz więcej pojawia się również produktów, które są wysokiej jakości. Dziś kilka słów o matującym kremie SPF 50.


 


Mesoprotech Mineral Matt Antiaging Fluid SPF 50+

Długa nazwa kryje w sobie krem z filtrami o szerokim spektrum działania. (UVA, UVB, HEV, IR)

Produkt jest na bazie wyłącznie filtrów mineralnych, przeznaczony do cer tłustych i mieszanych oraz wrażliwych. To jest bardzo istotna informacja ponieważ pozostałe cery nie będą zadowolone z efektu, o czym napiszę dalej.

Konsystencja jest lejąca, emulsyjna a nawet olejkowa. Przed użyciem trzeba mocno wstrząsnąć, aby krem nabrał właściwej konsystencji, w innym przypadku wyleją się wam grudki na twarz. (zobacz zdjęcie⇓)

Przed wstrząśnięciem🔝 i po (zdjęcie u dołu z właściwą konsystencją⬇⬇)
 


Bardzo łatwo się rozprowadza i nie tworzy smug, ani też nie bieli. (chyba, że przesadzicie z jego ilością)

Po nałożeniu na twarz dzieją się rzeczy wręcz dziwne i nieoczywiste.😁 Mianowicie, po wsmarowaniu wasza twarz staje się jakby pokryta olejkiem i w dotyku robi się totalnie satynowa😍Czego się nie spodziewacie po kremie matującym a jednak potrafi zaskoczyć.

Po około 30 minutach dzieje się magia i wasza twarz staje się nagle totalnie matowa, to jest niesamowite jak tworzy się ta zmiana w wykończeniu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim co świadczy o innowacyjności produktu.

I tutaj wspomnę o cerach suchych a także mieszanych w kierunku suchych i wszystkich cer, które mają skłonności do przesuszania. TO NIE JEST SPF DLA WAS! Dlaczego?

A to dlatego, że z racji swoich właściwości matujących może a nawet na pewno podkreśli wam wszystkie suche skórki, nawet te których nie widać gołym okiem👀( przykład na mojej skórze ⏬⏬)

Jest jednak na to sposób, który możecie wypróbować. Przed aplikacją Mesoestetic nałóżcie mocno nawilżającą pielęgnację i jest szansa, że nie wysuszy wam cery. Ja mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania i bez takiej bazy nie ma szans abym go użyła.

Na początku go skreśliłam i chciałam wyrzucić w kosz, ale nie poddałam się i próbowałam go aplikować  na różne sposoby, dzięki czemu mam idealnie matową cerę wtedy kiedy tego potrzebuję a do tego  pewną ochronę przed promieniowaniem.


 Dajcie znać jaki jest wasz ulubiony filtr SPF oraz czy znacie markę Mesoestetic?


SPF Mesoestetic oraz inne dermokosmetyki dostaniecie w 4 skin.pl

 

Do następnego!

❤❤❤

M.

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy