Czy mężczyźni powinni nosić biżuterię?

To dla wielu wciąż wielkie zaskoczenie, widzieć mężczyznę noszącego biżuterię, ale czy w dzisiejszych czasach jest to aż takie duże zaskoczenie? 😎
Mówi się,że jedyną biżuterią jaką mężczyzna powinien nosić jest obrączka ślubna ale np. fajna bransoletka jako dodatek do zegarka już wygląda elegancko i żaden mężczyzna się tego nie powstydzi.

Owszem co za dużo to nie zdrowo i nadmiar w przypadku mężczyzn nie jest wskazany .Jednak w biżuterii męskiej warto szukać czegoś klasycznego i uniwersalnego,co będzie tworzyło całość z ubiorem i dodatkami.

Biżuteria męska to nie tylko bransoletki, ale także spinki do mankietów,łańcuszki i zegarki a także popularne nieśmiertelniki.

Utarł się stereotyp,że mężczyźnie nie pasuje zakładać biżuterii, ale warto pamiętać, że od dawien dawna to właśnie mężczyźni słynęli z ogromnych sygnetów, koron, zdobionych pasów.
Już  ludzie pierwotni tworzyli dla męskiej części amulety, które jakby nie było uznać możemy za ówczesną biżuterię. 

Na szczęście dziś mamy spory wybór, elementów biżuteryjnych męskich i każdy Pan znajdzie coś co pasuje do jego stylu.

 Czy takie połączenie nie wygląda dobrze? Mi się bardzo podoba, choć wiadomo na zdjęciu jest model i ma całe nadgarstki wywieszone w bransoletkach ale wystarczy wybrać jedną i zobaczycie jak to może fajnie się komponować.


Ja myślę,że  nie powinniśmy się ograniczać tylko do obrączki , warto eksperymentować i przekonać się,że nie taki diabeł straszny 😉


Komentarze

  1. Moim zdaniem zegarki dodają mężczyźnie klasy :) Oprócz zegarków, bardzo podoba mi się kiedy mężczyzna nosi srebrny naszyjnik lub bransoletę wykonaną z rzemyka :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za waszą obecność :) Cieszę,się że jesteście ze mną, więc zostawicie coś po sobie abym mogła was poznać :)

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy