Water Wipes najbezpieczniejsze chusteczki dla dzieci

Jako mama staram się dbać o pielęgnacje mojego maluszka jak najlepiej. 

Gdy przygotowywałam wyprawkę przemierzyłam prawie cały internet by znaleźć odpowiednie i bezpieczne produkty dla maluszka. Jednym z nich są chusteczki Water Wipes. Dlaczego są tak wyjątkowe? czytajcie dalej...Chusteczek w pierwszych miesiącach zużywamy ogromne ilości. Więc warto aby były to dobre produkty.
Na początku nie przywiązywałam uwagi do tego jakie chusteczki kupuje, brałam pierwsze lepsze bo np. były na promocji. To był mój błąd, kupiłam chusteczki naszpikowane po brzegi różnymi szkodliwymi dla maluszka substancjami, co lepsze chusteczki te są sprzedawane przez jedną z najbardziej popularnych firm a mianowicie Pampers.Niby na opakowaniu wielkimi literami widnieje napis "sensitive" ale to bzdura, nie ma tam nic co choć w połowie było by delikatne .Chusteczki mają nieprzyjemny zapach i są słabo nawilżone do tego zawierają niepotrzebne konserwanty, trochę średnio

Poszłam po rozum do głowy i poszukałam informacji o bezpiecznych  chusteczkach nie zawierających substancji konserwujących i innych "szkodników" .
Takim oto sposobem dowiedziałam się o chusteczkach Water Wipes. Z dostępnością było kiepsko ale na allegro udało mi się zakupić kilka paczek.


Cena nie jest niska bo około 12zł za opakowanie 60szt . Co przy ogromie zużywania robi sporą kwotę. Jednak ważniejsze dla mnie było to ,że z czystym sumieniem mogę je stosować nie szkodząc dziecku.


Water Wipes są genialne mają w sobie 99.9% wody  i 0,01% ekstraktu z grejpfruta .

Tylko tyle wystarczy.Nie trzeba napychać chusteczek nie wiadomo jakimi substancjami. Wystarczy sama woda :)
Za chwile ktoś mi powie,że skoro mają samą wodę to po co ich używać ,przecież można umyć dziecko w bieżącej wodzie. A można ale w podróży chusteczki są niezastąpione.

Kiedyś dostępne były tylko w UK teraz mamy je u nas można je kupić online np.tutaj i stacjonarnie zapewne też są dostępne.

Dla porównania wklejam skład chusteczek papmers sensitive

Po co ładować dla tak delikatnej skóry maluszka tyle drażniących substancji????,która i tak jest narażona na podrażnionienia 100 razy bardziej niż skóra dorosłego człowieka  Nie rozumiem tego i nigdy tego nie zrozumiem. Wolę zapłacić więcej i być spokojna

Dla tych co nie chcą wydawać majątku na chusteczki a chcą dokonywać świadomego wyboru polecam również BABYDREAM extra sensitive z Rossmanna,kupuję je naprzemiennie często są w promocji więc się opłaca, nie są tak bardzo mokre jak Water Wipes ale równie dobre:)
 To by było na tyle z "chusteczkowego" tematu. Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia i jakie chusteczki stosujecie, ja kupowałam różne od papmpersa, po velvet i dadę aż w końcu znalazłam to czego szukałam:)

pozdrawiam
lawendowa Magda

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy