Lancome la base pro-perfekcyjna baza

Każda z nas chce cieszyć nieskazitelną i gładką cerą, z pomocą przychodzą bazy pod makijaż. I dziś opowiem Wam o jednej z nich,która sprawdziła się doskonale...


Od zawsze mam problem z "znikającym" makijażem ale chyba nie tylko ja  naturalne jest ,że kosmetyki się ścierają i nie zawsze pozostają na twarzy przez cały dzień.

Bazy pod makijaż używam okazyjnie-zawsze o nich zapominam:) Choć teraz rzadko się maluję, to jak już przyjdzie okazja chcę żeby moja twarz wyglądała po prostu ładnie:)

I ostatnio przypomniałam sobie o mini tubkach bazy Lancome la base pro. Wyciągnęłam je aby były w zasięgu wzroku i namiętnie jej używałam.

Baza jest  przezroczysta i bezzapachowa. Jej formuła to "oil-free" przeznaczona wg.producenta do każdego rodzaju skóry

Pełnowartościowe opakowanie to 20ml za cenę około 110zł-120zł


baza jest wydajna,więc cena jest adekwatna co do jakości oraz wydajności produktu

Działanie jest rewelacyjne. Po nałożeniu na twarz nie ma odczucia typowego dla baz silikonowych, jest "poślizg" ale nie tak duży. Kosmetyki o wiele łatwiej się nakłada i rozciera. Staje się to czynnością prostą i przyjemną
Skóra jest gładka i wygląda nieskazitelnie.Produkt nie daje efektu sztuczności.
Co równie ważne przedłuża trwałość wszystkich kosmetyków nałożonych na twarz. Nawet najtańszy brązer trzymał się cały dzień i był w nienaruszonym stanie, wieczorem twarz wyglądała jak świeżo umalowana:)
 Byłam bardzo zadowolona i nie mogłam się napatrzeć na swoją cerę :)
Pamiętajcie,że baza nie jest matująca , niektórzy mogą zacząć "się świecić", ja mam skórę mieszaną i faktycznie po jakimś czasie zauważyłam "świecenie" ale wyglądało to bardzo naturalnie i było w tak małym stopniu widoczne,że nie potrzebowałam przypudrowania. Powiedziałabym,że był to efekt naturalnego "glow" , takiej zdrowej  zadbanej skóry :)

 Polecam wypróbować, ja na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie bo takiego efektu nie dała mi już dawno żadna baza :)
Choć jak wiadomo opinie są różne i nie każdemu baza się sprawdzi tak samo dobrze jak u mnie.
pozdrawiam
lawendowa Magda

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy