UGG czy Twoje są oryginalne?

Pewnie sporo Was ma w swojej szafie  buty w stylu UGG potocznie nazywane również eskimoskami, co nie ma nic wspólnego z ich pochodzeniem :) Lub planuje ich zakupDecydując się na kupno oryginalnych butów musimy sporo zainwestować, w zamian dostaniemy to co najlepsze: wygodę, ciepło i  komfort


Niestety tak jak z wszystkim obecnie na rynku jest wiele podróbek. Czy kupowanie tańszych butów daje nam poczucie,że "nikt nie będzie wiedział, że są to podróby"?
Radziłabym przed kupnem dobrze zapoznać się skąd pochodzą i jak są produkowane buty z nielegalnych źródeł.
Lepiej kupić buty, które są szyte na wzór UGG , mnóstwo jest takich na aukcjach internetowych oraz w sieciówkach i kosztują o wiele mniej.


Niestety kupując buty online z serwisów aukcyjnych lub od osób prywatnych jesteśmy narażeni na kupno nie oryginalnego produktu. 
Przykładem jestem ja, kupiłam buty UGG z popularnego serwisu aukcyjnego, na zdjęciach niby wszystko ok, ale tak na prawdę skąd mogę mieć pewność, że to co sprzedawca pokazał na zdjęciach przedstawia sprzedawany produkt?
Kupiłam , skuszona że będę miała świetne buty kilka złotych taniej. Niestety buty okazały się być nie oryginalne :(
Skąd wiedziałam? Otóż zapoznałam się z instrukcją na stronie UGG, gdzie są przedstawione różnice pomiędzy produktami sprzedawanymi przez nich a podróbami .
 Zapoznajcie się  i nie dajcie się nabijać w przysłowiową butelkę UGG Instrukcja

wersja polska UGG PL

Nie dajmy się również zwariować, przecież to czy nosimy buty za 800zł czy za 50zł nie świadczy o tym jakimi jesteśmy ludźmi. :)Post jest informacyjny dla tych ,którzy planują zakup butów UGG lub już mają i chcą sprawdzić ich autentyczność.

Pozdrawiam
lawendowa Magda

Komentarze

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy