Nivea Repair&targeted care

Witajcie
Dziś będzie bardzo spóźniony post, który miał się pojawić do końca marca a mnie zastał już kwiecień :)
Szkoda,że czas tak szybko płynie...

Więc od razu przejdę do tematu posta. Otóż otrzymałam do przetestowania zestaw kosmetyków do włosów Nivea. Kampania była dość duża i wiele osób miało możliwość testów , w tym także ja :)

Otrzymałam szampon oraz odżywkę z nowej serii  "repair&targeted care"Od producenta:

"Nowy szampon NIVEA Repair & Targeted Care to produkt, który dzięki nowoczesnej technologii KERADETECT™, nie tylko pielęgnuje włosy, ale przede wszystkim precyzyjnie je regeneruje. Odpowiedzialne za to są aż trzy składniki: pantenol, czyli prowitamina B5, płynna keratyna i aktywne cząsteczki regenerujące. Ostatni składnik to substancja naładowana dodatnio, podczas gdy uszkodzone fragmenty włosa zawsze posiadają naładowanie ujemne – to pozwala im się przyciągać i precyzyjnie trafiać cząsteczkom regenerującym w miejsca z ubytkami, które najczęściej występują na końcówce włosa."
 
"  Nowa odżywka z linii NIVEA Repair & Targeted Care idealnie uzupełnia działanie samego szamponu. Używając odżywki zapewniasz włosom, nie tylko zdrową kondycją na zewnątrz, ale pozwalasz wnikać składnikom głęboko w jego strukturę. Warto używać odżywki dopasowanej do szamponu. Wówczas działanie obu produktów uzupełnia się, dając efekt jeszcze piękniejszych, zregenerowanych włosów na co dzień."
 
 
Zestaw przeznaczony do włosów suchych i łamliwych ma za zadanie regenerować. Moje są grube, suche na końcach i przetłuszczające. 

Efekty jakie zauważyłam to ładne "sypkie" i wygładzone włosy ( wygładzenie było w miarę ok jednak nie był to efekt wow)

Przyjemnie się używało tych produktów, ale nie jest to jakiś fenomen. Po prostu fajny i łatwo dostępny zestaw . 

Dla osób , które mają suche włosy sprawdzi się dobrze, natomiast u mnie przy włosach przetłuszczających się efekt jest fajny ale tak jak pisałam wcześniej zachwytu nie ma :)I to było by wszystko nie ma co się rozpisywać , napisałam co myślę i jakie efekty więc spełniłam swoje zadanie :) Jeżeli używałyście tego duetu napiszcie jak u Was się sprawdził i czy zadziałał :)

Pozdrawiam

lawendowa Magda

Komentarze

  1. już mi się przejadł ten zestaw ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy bardzo zniszczonych włosach warto stosować peruki z włosów naturalnych. Dzięki temu będziemy mieć dokładnie takie włosy, o jakich marzymy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za waszą obecność :) Cieszę,się że jesteście ze mną, więc zostawicie coś po sobie abym mogła was poznać :)

Dermokosmetyki - sprawdź opinie

Obserwatorzy