Blogerki w Sanoku po raz drugi-dużo zdjęć :)

19 Maja zaprosiłam kilka dziewczyn do Sanoka aby się spotkać , poplotkować i poznać nowości i nowinki kosmetyczne.

Było kameralnie ale bardzo miło. Cieszę się,że mogłam po raz kolejny zobaczyć znajome twarze. Ponieważ na co dzień się nie spotykamy takie inicjatywy są fajną alternatywą :)

DO naszego grona zaprosiłam Panią Gabrielę z Sylveco. Piękna kobieta  o bardzo dużej wiedzy. Przeprowadziła nas przez świat kosmetyków, opowiadała tak że mogłabym jej słuchać godzinami, po raz pierwszy spotkałam się z tak doskonale w każdym wymiarze prezentacją

Między opisywaniem kosmetyków, wymieniałyśmy się doświadczeniami z firmą jak się okazało, każda z nas miała już styczność z Sylveco.

W między czasie przy pomocy małego urządzenia,które było sporym zaskoczeniem Pani Gabriela sprawdziła nawilżenie naszej skóry 

Bardzo dużo wyniosłam z tego co usłyszałam, cieszę się że są tacy ludzie którzy potrafią pracować z pasją i zaangażowaniem dzieląc się tym z innymi.

Dziękuję również partnerom ,którzy dołączyli do nas przekazując coś od siebie

Tak mniej więcej to wyglądało:) Jestem zła na siebie, ponieważ miałam napisany cały plan spotkania a wyszło wszystko tak spontanicznie,że całkowicie o nim zapomniałam:)

Bardzo dziękuję Marioli, Asi,Gabi,Paulinie, i Żanecie  za przybycie- fajnie było znowu się spotkać :)

Do następnego


lawendowa Magda
Copyright © 2014 lawendowam lifestyle blog , Blogger